ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Dolk 5516511
nr 551 6511
Dolk
Kris, Indonesien, Träbalja, Skulpterar handtag, längd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:09:01
8/11 21:45:03
Halvkristall
Dolk
Kondition: slitage, skador
nr 551 6511
Dolk
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 10 november 2008 |
8/11 21:45:03 | 1 | Vinnande bud |
Halvkristall